18.01.2011 Praha: Workshopy pro SŠ na téma sociální vyloučení

Po úspěšné premiéře na sklonku loňského roku se letos v Praze chystáme rozšířit nabídku workshopů pro střední školy, která dosud přece jen nebyla tak bohatá, jako ta pro jejich základní sestřičky.

Středním školám nyní nabízíme workshop na téma sociální vyloučení s podtitulem „Jaký je a jak snadno se dá spadnout do života na okraji“. Workshop je určený zejména pro studenty se zájmem o problematiku sociálního vyloučení. Po povídání a diskusi o životě v sociálně vyloučeném prostředí následuje individuální hraní počítačové hry Ghettout, která simuluje právě takovou existenci. Workshop zakončí hlavní diskuse podpořená vlastními zážitky studentů ze hry na straně jedné a na druhé straně zkušenostmi našich pracovníků z terénu.

Program je ideální pro skupiny cca 8 - 20 studentů, věk 15 - 19 let a je vhodný zejména do předmětů jako Základy společenských věd či Sociologie. Trvá cca 2 hodiny a 30 minut.

Pokud byste měli zájem, abychom na Vaší škole tento workshop uspořádali, kontaktujte Ondřeje Koláře, buď na tel. čísle 724 255 955, nebo na emailové adrese ondrej.kolar@clovekvtisni.cz.


© Člověk v tísni, o.p.s.