21.02.2012 Praha: V březnu nás čeká workshop žonglování ve spolupráci s Cirqueon

Začátkem roku nás oslovilo Centrum pro nový cirkus Cirqueon s žádostí o spolupráci na workshopu sociálního cirkusu, které se bude konat pod záštitou Cirqueonu první březnový víkend v Praze. Workshopu se zúčastní lektoři z celé České republiky, kteří budou pražské děti učit žonglování a akrobacii.

Sociální cirkus je platforma, kterou chce Cirqueon rozšířit i do dalších lokalit České republiky. Jedná se o propojení umění, sportu a akrobacie s problematikou sociálního vyloučení. Lektoři z Cirqueonu v minulém roce realizovali workshopy např. v Psychiatrické léčebně v Bohnicích, kde do tajů akrobacie a žonglování zapojili místní pacienty nebo navštívili sociálně vyloučené oblasti a osady v Makedonii či Bosně a Hercegovině.

Workshopu se budou účastnit klienti kariérního i pracovního poradenství ve věku od 7 do 19 let. Pod vedením zkušených lektorů se budou učit trpělivosti, obratnosti a zjistí, kam až sahají jejich schopnosti a čeho všeho jsou schopni dosáhnout. S prosbou o propůjčení, pronájem prostor na realizaci workshopu jsme oslovili základní školy, DDM a kluby v lokalitách Smíchov a Karlín.

 

Workshop se uskuteční 3.3. od 15:00 do 18:00 hodin a 4.3. od 10:00 do 12:30 hodin. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat na adrese aneta.horka@pinf.cz či na telefonním čísle (+420) 739 220 599.


© Člověk v tísni, o.p.s.